Electrofierastrau cu lant, compatibil cu acumulatori, 18V, SOLO, tip M18FHSN20-0
Cod: 4933480117
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 2.308,20 LEI
Pret fara TVA: 1.907,60 LEI
Descriere
Tensionarea lantului asigura reglarea rapida a tensiunii lantului
Variatorul de turatie permite utilizatorului un control complet asupra vitezei de taiere
Toate varfurile metalice permit o crestere a parghiei in timpul aplicatiilor
Ungere automata pentru usurinta in utilizare si lubrifiere adecvata a lantului
Loc depozitare pentru cheia multifunctionala
Design compact pentru control si manevrabilitate sporite in zone cu acces ingust
Specificatii
Capacitate acumulator: Se livreaza fara acumulatori
Tip acumulator: Li - Ion
Lungime sina: 20 cm
Grosime lant: 1.1 mm
Pas lant: 0.043"
Greutate: 2.4 kg
Set livrare
1 lama 20 cm
Cod comanda: 4933480117
Preț: 2.308,20 LEI
Pret fara TVA: 1.907,60 LEI
- Intreaba stoc
Tensiune acumulator: 18.0 V
Tip acumulator: Li - Ion
Lungime sina: 20 cm
Grosime lant: 1.1 mm
Pas lant: 0.043"
Greutate: 2.4 kg
1 lama 20 cm
Acumulator Milwaukee 18V 4Ah, M18B4
Preț: 966,79 LEI
Cod: 4932430063
- Stoc limitat
Acumulator Milwaukee RedLithium 18V 5Ah, M18B5
- In stoc
Incarcator Milwaukee M12™ - M18™, tip M12-18FC
- Stoc limitat
Pachet 2 Acumulatori Milwaukee 18V 5Ah, M18B52
- Intreaba stoc
Acumulator Milwaukee High Output 18V 5.5Ah, M18HB5.5
Acumulator Milwaukee High Output 18 3Ah, M18HB3
Incarcator dublu Milwaukee M18™, tip M18DFC
Acumulator Milwaukee FORGE™ 18V 8Ah, M18FB8