Pachet 3 acumulatori, 2x18V/12 Ah + 1x12V/6Ah si incarcator M12-18FC, Milwaukee, tip M18HNRG-122
Cod: 4933464261
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 4.136,99 LEI
Pret fara TVA: 3.419,00 LEI
Descriere
Compatibil cu toate sculele M18™ din gama
Protectia la descarcare previne deteriorarea celulelor acumulatorului cauzata de supra-descarcare
Specificatii
Capacitate acumulator: 6.0 Ah; 12.0 Ah
Curent de incarcare: 6.0 A
Tip acumulator: Li-Ion
Set livrare: 2 x M18 HB12; 1 x M12 B6; M12-18 FC
Timp incarcare, acumulator 6,0 Ah (80%/100%): 72 / 95 min
Cod comanda: 4933464261
Incarcator Milwaukee M12™ - M18™, tip M12-18FC x 1 buc
Cod: 4932451079
Acumulator Milwaukee 12V 6Ah, M12B6 x 1 buc
Acumulator Milwaukee High Output™ 18V 12Ah, M18HB12 x 2 buc
Tensiune acumulator: 18.0 V; 12.0 V
Curent de incarcare: 6.0 A
Tip acumulator: Li-Ion