Masina de insurubat cu impact 18V, 1/4", Brushless, SOLO, cutie carton, tip M18CBLID-0
Cod: 4933464476
Masina de insurubat cu impact 18V, 1/4 MILWAUKEE
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA
Pret de lista: 1.039,39 LEI
Pret fara TVA: 859,00 LEI
Descriere
Masina de insurubat cu impact, compacta, are o lungime de numai 130 mm
Tehnologia motorului fara perii asigura un cuplu de 180 Nm, 3400 rpm si 4200 ipm
Angrenaj heavy duty, integral din metal, pentru o durabilitate superioara si un cuplu maxim
LED puternic pentru iluminarea suprafetei de lucru
Clema pentru curea reversibila, integral din metal, pentru agatarea rapida si usoara a sculei
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Specificatii
Tensiune acumulator: 18.0 V
Capacitate acumulator: Se livreaza fara acumulatori
Cap antrenare: Hex. interior 1/4"
Moment max. strangere: 180 Nm
Tip acumulator: Li-Ion
Turatie: Reglabila
Turatie: 0 - 3400 rpm
Frecventa percutie: 0 - 4.200 percutii/minut
Trepte de viteza: 1
Diametru maxim suruburi: M14
Greutate: 1.7 kg
Cod comanda: 4933464476
MILWAUKEE
Pret fara TVA: 859,00 LEI
  • Intreaba stoc
Adauga in cos
Tensiune acumulator: 18.0 V
Moment max. strangere: 180 Nm