Pachet 2 acumulatori 18V / 5Ah si incarcator M12-18FC, Milwaukee, tip M18NRG-502
Cod: 4933459217
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Specificatii
Capacitate acumulator: 5.0 Ah
Tip acumulator: Li - ion
Set livrare: 2 x M18B5; 1 x M12-18FC
Timp incarcare, acumulator 2,0 Ah (80%/100%): - / 26 min
Timp incarcare, acumulator 3,0 Ah (80%/100%): - / 36 min
Timp incarcare, acumulator 4,0 Ah (80%/100%): - / 52 min
Timp incarcare, acumulator 5,0 Ah (80%/100%): - / 59 min
Cod comanda: 4933459217
Tensiune acumulator: 18.0 V
Capacitate acumulator: 5.0 Ah
Tip acumulator: Li - ion
Acumulator Milwaukee 18V 4Ah, M18B4
Preț: 966,79 LEI
Pret fara TVA: 799,00 LEI
Cod: 4932430063
- Stoc limitat
Acumulator Milwaukee 12V 2Ah, M12B2
Preț: 362,99 LEI
- In stoc
Acumulator Milwaukee 12V 4Ah, M12B4
- Intreaba stoc
Acumulator Milwaukee RedLithium 18V 5Ah, M18B5
- In stoc
Pachet 2 Acumulatori Milwaukee 18V 5Ah, M18B52
- Intreaba stoc
Acumulator Milwaukee 12V 3Ah, M12B3
Acumulator Milwaukee 12V 6Ah, M12B6
- Stoc limitat
Acumulator Milwaukee 18V 5Ah, M18™ B5-CR cu rezistenta la actiunea substantelor chimice
Acumulator Milwaukee High Output 12V 2Ah, M12HB2.5
Acumulator Milwaukee High Output 12V 5Ah, M12HB5
Fierastrau cu acumulatori Milwaukee M18 FCHS-0, 18V High Output™, 40 cm, 1.1mm, 3/8", Solo