Fierastrau cu acumulatori MILWAUKEE M18FHSN20-552, 18V, 20cm, 2 acumulatori 5.5Ah inclusi
Cod: 4933480118
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 4.494,91 LEI
Pret fara TVA: 3.714,80 LEI
Descriere
Tensionarea lantului asigura reglarea rapida a tensiunii lantului
Variatorul de turatie permite utilizatorului un control complet asupra vitezei de taiere
Toate varfurile metalice permit o crestere a parghiei in timpul aplicatiilor
Ungere automata pentru usurinta in utilizare si lubrifiere adecvata a lantului
Loc depozitare pentru cheia multifunctionala
Design compact pentru control si manevrabilitate sporite in zone cu acces ingust
Specificatii
Capacitate acumulator: 5.5 Ah
Tip acumulator: Li - Ion
Lungime sina: 20 cm
Grosime lant: 1.1 mm
Pas lant: 0.043"
Greutate: 3.1 kg
Set livrare
Fierastrau M18FHSN20-552
2 acumulatori 18V 5,5Ah