Masina de tuns iarba Milwaukee, compatibila cu acumulatori 18V, M18F2LM46-0
Cod: 4933492010
Masina de tuns iarba Milwaukee, compatibila cu acumulatori 18V, M18F2LM46-0 MILWAUKEE
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA
Pret de lista: 5.873,70 LEI
Pret oferta: 4.598,99 LEI
Pret oferta fara TVA: 3.800,82 LEI
Perioada promotiei: 20.04.2026 - 31.05.2026 In limita stocului disponibil
Descriere
Design compact al puntii pentru mai multa manevrabilitate in zonele cu acces ingust
Sistem 3-in-1 de gestionare a ierburilor, cu colectare in sac sau descarcare laterala in spate
Comutatotul cu paleta activa de gestionare a vitezei ii ofera utilizatorului un control deosebit
Functioneaza cu 2 acumulatori de 18V pentru a oferi putere si performante excelente
Farul frontal asigura o vizibilitate si o precizie sporita
Manere pliabile si depozitare in pozitie verticala, pentru un transport usor si compact
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Specificatii
Tensiune acumulator: 18.0 V
Latime de lucru: 46 cm
Capacitate acumulator: Se livreaza fara acumulatori
Autotractare: Da
Viteza deplasare: 6.5 km/h
Inaltime min. de lucru: 25 mm
Inaltime max. de lucru: 100 mm
Trepte reglaj inaltime: 7
Volum colector iarba: 70 l
Autonomie (cu acumulatorul din set): 1600 m²
Numar acumulatori: 2
Set livrare: Fara acumulatori si incarcator
Greutate: 32.5 kg
Set livrare
Se livreaza fara incarcator si acumulatori!
-22%
Cod comanda: 4933492010
MILWAUKEE
Pret fara TVA: 3.800,82 LEI
  • Stoc limitat
Adauga in cos
Perioada promotiei:
In limita stocului disponibil
Tensiune acumulator: 18.0 V
Latime de lucru: 46 cm
Autotractare: Da
Viteza deplasare: 6.5 km/h
Inaltime min. de lucru: 25 mm
Inaltime max. de lucru: 100 mm