Masina de insurubat cu impact 1/4", 12V, SOLO, Milwaukee M12FID2-0 FUEL™
Cod: 4933479876
Masina de insurubat cu impact 1/4 MILWAUKEE
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA
Pret de lista: 1.160,39 LEI
Pret fara TVA: 959,00 LEI
Descriere
Masina de insurubat cu impact subcompacta M12FID2-0 GEN 3 XXX, ¼″ Hex prezinta un design compact cu o lungime de numai 127 mm este ideal pentru lucrul in spatii restranse
Raport putere/dimensiune remarcabil cu un cuplu de 170 Nm
Viteza de insurubare cu pana la 3.600 rpm si 4.000 ipm
Tri-LED-urile ofera iluminare de inalta definitie pentru a creste vizibilitatea spatiului de lucru
Sistem de prindere ¼″ Hex pentru schimbarea rapida si usoara a bitilor
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M12™
Specificatii
Tensiune acumulator: 12.0 V
Capacitate acumulator: Se livreaza fara acumulatori
Cap antrenare: Hex. interior 1/4"
Moment max. strangere: 170 Nm
Tip acumulator: Li-Ion
Turatie: Reglabila
Turatie: Treapta I: 0 - 1.700 / Treapta II: 0 - 2.900 / Treapta III: 0 - 3.600 rpm
Trepte de viteza: 3
Diametru maxim suruburi: M14
Greutate: 0.90 kg
Observatii
Se livreaza fara cutie
Cod comanda: 4933479876
MILWAUKEE
Pret fara TVA: 959,00 LEI
  • Intreaba stoc
Adauga in cos
Tensiune acumulator: 12.0 V
Moment max. strangere: 170 Nm