Masina de polisat cu acumulator, 12V, 4Ah, 2 Ah, tip M12BPS-421X
Cod: 4933447799
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 2.394,59 LEI
Pret fara TVA: 1.979,00 LEI
Descriere
Viteza variabila cu doua trepte (0-2800 / 0-8300 RPM) atat pentru lustruire cat si pentru slefuire
Capacitatea mare a buretelui pentru lustruit de 76 mm si a suportului pentru slefuire de 50 mm permite finalizarea rapida a lucrarii
Autonomia mare permite finalizarea sarcinilor frecvente cu o singura încarcare
Designul compact de doar 130 mm permite accesul în spatii greu accesibile
Blocarea axului permite schimbarea rapida, fara chei a accesoriilor
Maner lateral detasabil cu prindere în 2 pozitii
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M12™
Specificatii
Turatie: Reglabila
Diametru disc: 76 mm
Tensiune acumulator: 12.0 V
Capacitate acumulator: 4.0 Ah; 2.0 Ah
Tip acumulator: Li - Ion
Greutate: 1 kg
Set livrare
Placa suport pentru lustruit
Placa pentru slefuire
Burete pentru lustruit alb
Burete pentru lustruit galben
Lana de miel
Maner lateral
Cod comanda: 4933447799
Incarcator Milwaukee M12™, tip C12 C x 1 buc
Cod: 4932352000
Acumulator Milwaukee 12V 2Ah, M12B2 x 1 buc
Acumulator Milwaukee 12V 4Ah, M12B4 x 1 buc
Masina de polisat cu acumulator, 12V, SOLO, tip M12BPS-0 x 1 buc
Turatie: Treapta I: 0 - 2800 / Treapta II: 0 - 8300 rpm
Turatie: Reglabila
Diametru disc: 76 mm
Tensiune acumulator: 12.0 V
Tip acumulator: Li - Ion
Greutate: 1 kg
Placa suport pentru lustruit
Placa pentru slefuire
Burete pentru lustruit alb
Burete pentru lustruit galben
Lana de miel
Maner lateral
Incarcator Milwaukee M12™, tip C12 C
Preț: 502,14 LEI
Pret fara TVA: 414,99 LEI
- In stoc
Acumulator Milwaukee 12V 2Ah, M12B2
Preț: 362,99 LEI
- In stoc
Acumulator Milwaukee 12V 4Ah, M12B4
- Intreaba stoc
Acumulator Milwaukee 12V 3Ah, M12B3
- Intreaba stoc
Acumulator Milwaukee 12V 6Ah, M12B6
- Stoc limitat
Acumulator Milwaukee High Output 12V 2Ah, M12HB2.5
Acumulator Milwaukee High Output 12V 5Ah, M12HB5