Set 2 scule 12V M12FPP2A2-5253X: M12FID2-0, M12FPD2-0, 2 x M12 HB5 5Ah, 1 x M12 HB2.5 2.5Ah, incarcator C12 C, cutie HD
Cod: 4933492513
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 2.757,59 LEI
Pret fara TVA: 2.279,00 LEI
Descriere
Masina de insurubat cu impact subcompacta 12V, SOLO, tip M12FID2-0 FUEL™
Raport putere/dimensiune remarcabil cu un cuplu de 170 Nm
Viteza de insurubare cu pana la 3.600 rpm si 4.000 ipm
Tri-LED-urile ofera iluminare de inalta definitie pentru a creste vizibilitatea spatiului de lucru
Sistem de prindere ¼″ Hex pentru schimbarea rapida si usoara a bitilor
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M12™
Masina de gaurit cu percutie subcompacta M12FPD2-0 GEN 3 XXX dispune de un design extrem de compact, avand o lungime de 152 mm pentru acces in spatii inguste
45 Nm de cuplu - raport superior putere/dimensiune
Mandrina metalica de 13 mm pentru schimbarea rapida si fixarea superioara a burghielor
Indicator de energie, clema metalica pentru curea si lumina LED
Date tehnice
M12FID2-0
M12FPD2-0
2 x M12 HB5 5Ah
M12 HB2.5 2.5Ah
Incarcator C12 C
Cutie plastic HD
Set livrare
Se livreaza in cutie profesionala HD
Cod comanda: 4933492513
Preț: 2.757,59 LEI
Pret fara TVA: 2.279,00 LEI
- Intreaba stoc