Pistol/Ciocan de lipit M12™ cu acumulatori, 90 W, 400 °C, tip M12SI-201C
Cod: 4933459761
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 1.450,79 LEI
Pret fara TVA: 1.199,00 LEI
Descriere
Timp scurt de incalzire, scula fiind pregatita pentru utilizare in 20 - 30 de secunde
3 pozitii de blocare a capului care permit lucrul in mai multe directii - 0°, 45°, 90°
Varfuri care pot fi inlocuite fara scule
Monitorizarea temperaturii pentru mentinerea temperaturii in timpul aplicatiilor dificile
Cea mai puternica lumina LED pentru o vizibilitate sporita a aplicatiilor de lipire.
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M12™
Specificatii
Temperatura inalta: 400 °C
Tensiune acumulator: 12.0 V
Timp de incalzire: 20 s
Alimentare: Acumulator
Tip acumulator: Li-Ion
Greutate: 0.50 kg
Capacitate acumulator: 2.0 Ah
Set livrare
Cod comanda: 4933459761
Preț: 1.450,79 LEI
Pret fara TVA: 1.199,00 LEI
- Intreaba stoc
Putere: 90 W
Temperatura inalta: 400 °C
Tensiune acumulator: 12.0 V
Timp de incalzire: 20 s
Alimentare: Acumulator
Tip acumulator: Li-Ion
Greutate: 0.50 kg
Capacitate acumulator: 2.0 Ah
Incarcator Milwaukee M12™, tip C12 C
Preț: 502,14 LEI
Cod: 4932352000
- In stoc
Incarcator Milwaukee M28™, tip M28C
- Stoc limitat
Incarcator Milwaukee M12™ - M18™, tip M12-18 C
- Intreaba stoc
Acumulator Milwaukee 12V 2Ah, M12B2
- In stoc
Acumulator Milwaukee 12V 4Ah, M12B4
Acumulator Milwaukee 12V 3Ah, M12B3
Acumulator Milwaukee High Output 12V 2Ah, M12HB2.5
Acumulator Milwaukee High Output 12V 5Ah, M12HB5