Masina multifunctionala cu acumulatori Milwaukee, M18FOPH-0
Cod: 4933464954
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 1.389,08 LEI
Pret fara TVA: 1.148,00 LEI
Descriere
Are capacitatea de a fi folosit cu mai multe accesorii pentru o gama larga de aplicatii
Acceleratie maxima in mai putin de 1 secunda
2 niveluri de viteza variabila
Motorul fara perii POWERSTATE™ are o eficienta sporita, rezista mai mult si asigura o putere maxima
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Specificatii
Turatie max. in gol: 8680 rpm
Tensiune acumulator: 18.0 V
Capacitate acumulator: Se livreaza fara acumulatori
Tip motor: Brushless
Cod comanda: 4933464954
Scos din productie
Masina multifunctionala cu acumulatori Milwaukee, M18FOPH-0 - scos din productie
2 niveluri de viteza variabila
Greutate: 3.0 kg
Turatie max. in gol: 8680 rpm
Tensiune acumulator: 18.0 V
Tip motor: Brushless
Incarcator Milwaukee M12™ - M18™, tip M12-18 C
Preț: 627,99 LEI
Pret fara TVA: 519,00 LEI
Cod: 4932352959
- Intreaba stoc
Acumulator Milwaukee 18V 2Ah, M18B2
Preț: 761,09 LEI
- In stoc
Acumulator Milwaukee 18V 4Ah, M18B4
- Stoc limitat
Acumulator Milwaukee 12V 2Ah, M12B2
- In stoc
Acumulator Milwaukee 12V 4Ah, M12B4