Cheie cu clichet cu acumulatori M12 FUEL™ 12V, 3/8", 47Nm, Milwaukee tip M12FHIR38-0, SOLO
Cod: 4933478172
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 1.692,79 LEI
Pret fara TVA: 1.399,00 LEI
Descriere
Cu un cuplu maxim de pana la 47 Nm si 450 rpm, aceasta scula ofera o viteza mai mare pentru aplicatii si o productivitate sporita pentru utilizatorul profesionist
Design al capului de 19 mm ce permite accesul in spatii inguste
Comutatorul metalic cu viteza variabila asigura cel mai bun control al sculei
Indicator nivel incarcare acumulator si lumina LED incorporate
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M12™
Specificatii
Capacitate acumulator: Se livreaza fara acumulatori
Moment max. de rotatie: 47 Nm
Turatie: 0 - 450 rpm; 0 - 450 rpm
Mandrina: 3/8"
Tip acumulator: Li - Ion
Trepte de viteza: 1
Turatie: Reglabila
Greutate: 1.00 kg
Cod comanda: 4933478172
Preț: 1.692,79 LEI
Pret fara TVA: 1.399,00 LEI
- Intreaba stoc
Tensiune acumulator: 12.0 V
Moment max. de rotatie: 47 Nm