Masina de gaurit/insurubat cu percutie, 18V, Li-Ion, 158 Nm, SOLO, cutie plastic, tip M18FPD3-0X FUEL™
Cod: 4933479859
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 2.079,99 LEI
Pret fara TVA: 1.719,00 LEI
Descriere
Eficienta energetica mai mare sub sarcina, cuplu remarcabil de 158 Nm
Design extrem de compact de 175 mm lungime pentru acces in spatii inguste
Functie AUTOSTOP™ pentru a proteja de suprarotire intr-un blocaj pentru o siguranta sporita
Mandrina din metal de 13 mm cu dinti din carbura pentru durabilitate maxima, aderenta si retinere a bitului
Cele mai rapide aplicatii de gaurire sub sarcina
Iluminare LED a spatiului de lucru
Indicator care afiseaza nivelul de energie ramas
Specificatii
Capacitate acumulator: Se livreaza fara acumulatori
Tip acumulator: Li - Ion
Turatie: Reglabila
Trepte de viteza: 2
Turatie: Treapta I: 0 - 500 rpm / Treapta II: 0 - 2100 rpm
Moment max. strangere: 158 Nm
Numar maxim de percutii: 33000 bpm
Diametru max. gaurire otel: 16 mm
Diametru max. gaurire lemn: 89 mm
Diametru max. gaurire zidarie: 16 mm
Mandrina: 1 - 13 mm
Greutate: 2.2 kg
Set livrare
Cutie HD
Clema pentru curea
Maner lateral
Cod comanda: 4933479859
Preț: 2.079,99 LEI
Pret fara TVA: 1.719,00 LEI
- Stoc limitat