Set 2 scule 18V, M18FPP2A3-502X FUEL™: M18FPD3-0X, M18FID3-0X, 2x M18B5™ 5.0 Ah, incarcator C12 C in Cutie plastic HD
Cod: 4933480873
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 4.487,89 LEI
Pret fara TVA: 3.709,00 LEI
Descriere
Eficienta energetica mai mare sub sarcina, cuplu remarcabil de 158 Nm
Design extrem de compact de 175 mm lungime pentru acces in spatii inguste
Functie AUTOSTOP™ pentru a proteja de suprarotire intr-un blocaj pentru o siguranta sporita
Mandrina din metal de 13 mm cu dinti din carbura pentru durabilitate maxima, aderenta si retinere a bitului
Eficienta energetica ridicata in sarcina cu un cuplu remarcabil de 226 Nm
Viteza de insurubare mai mare vs modelul anterior - pana la 3900 rpm si 4400 ipm
Design extrem de compact cu o lungime totala de doar 113 mm pentru acces in spatii inguste
Modul 1 pentru lucrari de precizie
Modul 2 ajuta la prevenirea deteriorarii organelor de asamblare si a materialului
Modul 3 ofera o performanta maxima pentru cele mai dure aplicatii
Mandrina ¼″Hex pentru schimbarea rapida si usoara a bitilor
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Date tehnice
Masina de gaurit/insurubat cu percutie, 18V, Li-Ion, 158 Nm, SOLO, cutie plastic, tip M18FPD3-0X FUEL™
• Tensiune acumulator: 18.0 V
• Capacitate acumulator: Se livreaza fara acumulatori
• Tip acumulator: Li - Ion
• Turatie: Reglabila
• Trepte de viteza: 2
• Turatie: Treapta I: 0 - 500 rpm / Treapta II: 0 - 2100 rpm
• Moment max. strangere: 158 Nm
• Numar maxim de percutii: 33000 bpm
• Diametru max. gaurire otel: 16 mm
• Diametru max. gaurire lemn: 89 mm
• Diametru max. gaurire zidarie: 16 mm
• Mandrina: 1 - 13 mm
• Greutate: 2.2 kg
Masina de insurubat cu impact subcompacta 18V, SOLO, tip M18FID3-0X FUEL™
• Tensiune acumulator: 18.0 V
• Antrenare impact: Interior 1/4"
• Moment max. strangere: 226 Nm