Set 2 scule 18V, M18FPP2B3-502X: M18FPD3-0X, M18FIW2F12-0X, 2 x M18B5™ 5.0 Ah, incarcator C12 C in cutie plastic HD
Cod: 4933492521
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 4.366,89 LEI
Pret fara TVA: 3.609,00 LEI
Descriere
Eficienta energetica mai mare sub sarcina, cuplu remarcabil de 158 Nm
Design extrem de compact de 175 mm lungime pentru acces in spatii inguste
Functie AUTOSTOP™ pentru a proteja de suprarotire intr-un blocaj pentru o siguranta sporita
Mandrina din metal de 13 mm cu dinti din carbura pentru durabilitate maxima, aderenta si retinere a bitului
Date tehnice
M18FPD3-0X
M18FIW2F12-0X
2 x M18B5™ 5.0 Ah
Incarcator C12 C
Cutie plastic HD
Cod comanda: 4933492521
Incarcator Milwaukee M12™, tip C12 C x 1 buc
Cod: 4932352000
Acumulator Milwaukee RedLithium 18V 5Ah, M18B5 x 2 buc