Masina de gaurit/insurubat cu percutie, 158 Nm, 18V, 2x5.0 Ah Li-Ion, cutie HD, tip M18FPD3-502X
Cod: 4933479860
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 3.761,89 LEI
Pret fara TVA: 3.109,00 LEI
Descriere
Eficienta energetica mai mare sub sarcina, cuplu remarcabil de 158 Nm
Design extrem de compact de 175 mm lungime pentru acces in spatii inguste
Functie AUTOSTOP™ pentru a proteja de suprarotire intr-un blocaj pentru o siguranta sporita
Mandrina din metal de 13 mm cu dinti din carbura pentru durabilitate maxima, aderenta si retinere a bitului
Cele mai rapide aplicatii de gaurire sub sarcina
Iluminare LED a spatiului de lucru
Indicator care afiseaza nivelul de energie ramas
Clema pentru curea reversibila, integral din metal, pentru agatarea rapida si usoara a sculei
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Specificatii
Capacitate acumulator: 5.0 Ah
Tip acumulator: Li-Ion
Numar acumulatori: 2
Turatie: Reglabila
Trepte de viteza: 2
Turatie: Treapta I: 0 - 500 rpm / Treapta II: 0 - 2100 rpm
Moment max. strangere: 158 Nm
Numar maxim de percutii: 33000 bpm
Diametru max. gaurire otel: 16 mm
Diametru max. gaurire lemn: 89 mm
Diametru max. gaurire zidarie: 16 mm
Mandrina: 13 mm
Greutate: 2.2 kg
Cod comanda: 4933479860
Preț: 3.761,89 LEI
Pret fara TVA: 3.109,00 LEI
- Stoc limitat
Acumulator Milwaukee RedLithium 18V 5Ah, M18B5 x 2 buc
Cod: 4932430483
Incarcator Milwaukee M12™ - M18™, tip M12-18FC x 1 buc
Masina de gaurit/insurubat cu percutie, 18V, Li-Ion, 158 Nm, SOLO, cutie plastic, tip M18FPD3-0X FUEL™ x 1 buc
Tensiune acumulator: 18.0 V
Capacitate acumulator: 5.0 Ah
Tip acumulator: Li-Ion
Numar acumulatori: 2
Turatie: Reglabila
Trepte de viteza: 2
Moment max. strangere: 158 Nm
Mandrina: 13 mm