Set 2 scule 18V, M18FPP2E3-502X: M18FPD3-0X, M18FSAG125X-0, 2 x M18B5™ 5.0 Ah, incarcator C12 C in 2 cutii plastic HD
Cod: 4933492516
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 4.427,39 LEI
Pret fara TVA: 3.659,00 LEI
Descriere
Eficienta energetica mai mare sub sarcina, cuplu remarcabil de 158 Nm
Design extrem de compact de 175 mm lungime pentru acces in spatii inguste
Functie AUTOSTOP™ pentru a proteja de suprarotire intr-un blocaj pentru o siguranta sporita
Mandrina din metal de 13 mm cu dinti din carbura pentru durabilitate maxima, aderenta si retinere a bitului
Ofera o performanta similara cu cea pe cablu cu a unui polizor de 1200 W
Maner lateral anti-vibratii pentru vibratii scazute
Sistem FIXTEC™, pentru schimbarea fara cheie a discului
Maner ergonomic
Aparatoare fara cheie 125 mm pentru o capacitate mare de debitare si o reglare rapida a aparatorii, fara a utiliza o cheie
Functie „line-lock-out” pentru prevenirea pornirii automate
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Date tehnice
M18FPD3-0X
M18FSAG125X-0
2 x M18B5™ 5.0 Ah
Incarcator C12 C
2 x Cutie plastic HD
Set livrare
Se livreaza in 2 cutii HD
Cod comanda: 4933492516
Maner ergonomic
Acumulator Milwaukee RedLithium 18V 5Ah, M18B5 x 2 buc