Masina de gaurit/insurubat cu percutie, Li-Ion, 18V, SOLO, 60.5 Nm, cutie HD, tip M18BLPDRC-0X
Cod: 4933492821
Masina de gaurit/insurubat cu percutie, Li-Ion,  18V, SOLO, 60.5 Nm, cutie HD, tip M18BLPDRC-0X MILWAUKEE
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA
Pret de lista: 1.208,79 LEI
Pret fara TVA: 999,00 LEI
Descriere
Masina de gaurit compacta, cu percutie si motor fara perii, cu o lungime de 145 mm, pentru acces in spatii inguste
Mandrina metalica de 13 mm, rezistenta, pentru schimbarea rapida a burghiului si retinere a acestuia
Cuplu de 60,5 Nm - cel mai bun raport putere/marime
Clema de centura reversibila complet metalica pentru a agata scula rapid si usor
Indicator nivel incarcare acumulator si lumina LED incorporate
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Viteza optimizata pentru gaurire si prindere mai rapida (0 - 550/ 0 - 1700 rpm)
Specificatii
Tensiune acumulator: 18.0 V
Capacitate acumulator: Se livreaza fara acumulatori
Tip acumulator: Li - Ion
Turatie: Reglabila
Trepte de viteza: 2
Turatie: Treapta I: 0 - 550 / Treapta II: 0 - 1700 rpm
Moment max. strangere: 60.5 Nm
Numar maxim de percutii: 25500 bpm
Diametru max. gaurire otel: 13 mm
Diametru max. gaurire lemn: 52 mm
Diametru max. gaurire zidarie: 16 mm
Mandrina: 13 mm
Greutate: 1.00 kg
Cod comanda: 4933492821
MILWAUKEE
Pret fara TVA: 999,00 LEI
  • Stoc limitat
Adauga in cos
Tensiune acumulator: 18.0 V
Tip acumulator: Li - Ion
Turatie: Reglabila
Trepte de viteza: 2
Moment max. strangere: 60.5 Nm
Mandrina: 13 mm