Masina de insurubat cu impact subcompacta 18V, SOLO, tip M18FID3-0X FUEL™
Cod: 4933479864
Masina de insurubat cu impact subcompacta 18V, SOLO, tip M18FID3-0X FUEL™ MILWAUKEE
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA
Pret de lista: 2.079,99 LEI
Pret fara TVA: 1.719,00 LEI
Descriere
Eficienta energetica ridicata in sarcina cu un cuplu remarcabil de 226 Nm
Viteza de insurubare mai mare vs modelul anterior - pana la 3900 rpm si 4400 ipm
Design extrem de compact cu o lungime totala de doar 113 mm pentru acces in spatii inguste
Modul 1 pentru lucrari de precizie
Modul 2 ajuta la prevenirea deteriorarii organelor de asamblare si a materialului
Modul 3 ofera o performanta maxima pentru cele mai dure aplicatii
Mandrina ¼″Hex pentru schimbarea rapida si usoara a bitilor
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Specificatii
Tensiune acumulator: 18.0 V
Capacitate acumulator: Se livreaza fara acumulatori
Cap antrenare: Hex. interior 1/4"
Moment max. strangere: 226 Nm
Tip acumulator: Li-Ion
Turatie: Reglabila
Turatie: Teapta I: 1750 / Treapta II: 3000 / Treapta III: 3900 / Treapta IV: 0-3900 rpm
Trepte de viteza: 4
Diametru maxim suruburi: M16
Greutate: 1.70 kg
Set livrare
Se livreaza in cutie profesionala HD
Observatii
Se livreaza fara cutie
Cod comanda: 4933479864
MILWAUKEE
Pret fara TVA: 1.719,00 LEI
  • Intreaba stoc
Adauga in cos
Tensiune acumulator: 18.0 V
Moment max. strangere: 226 Nm