Ciocan rotopercutor SDS-Plus 4.9 J, 18V, Li-Ion REDLITHIUM™, SOLO, cutie plastic, MILWAUKEE tip M18FHACOD32-0C
Cod: 4933492140
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 3.398,89 LEI
Pret fara TVA: 2.809,00 LEI
Descriere
Maner D cu design compact si ergonomic pentru confort sporit al utilizatorului final
Mecanismul puternic si designul motorului fara perii ofera 4.9 J de energie de impact
4 moduri de lucru: gaurire cu percutie, daltuire, gaurire si variolock pentru versatilitate maxima
Maner lateral anti-vibratii pentru o expunere mai mica la vibratii
ONE-KEY™ are, de asemenea, o functionalitate de blocare la distanta
Compatibil cu extractorul de praf M18 FDDEL32
Platforma FUEL™ redefineste echilibrul tehnologiilor fara cablu.
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Compatibil cu aparatoarele de praf MILWAUKEE®M18 FDDEL32
Specificatii
Capacitate acumulator: Se livreaza fara acumulatori
Tip acumulator: Li-Ion; Li-Ion RedLitium
Turatie: 0 - 800 rpm
Numar percutii: 0 - 4600 bpm
Energie impact: 4.9 J
Sistem prindere burghiu: SDS-Plus
Diametru max. gaurire lemn: 30 mm
Diametru max. gaurire zidarie: 32 mm
Diametru max. gaurire otel: 13 mm
Greutate: 5.9 kg
Set livrare
Maner lateral, indicator de adancime, vaselina
Cod comanda: 4933492140
Preț: 3.398,89 LEI
Pret fara TVA: 2.809,00 LEI
- Intreaba stoc
Tensiune acumulator: 18.0 V
Turatie: 0 - 800 rpm
Numar percutii: 0 - 4600 bpm
Energie impact: 4.9 J
Greutate: 5.9 kg
Set burghie aspiratie praf Milwaukee, 5 - 12 mm, prindere SDS Plus