Polizor unghiular Black&Decker, 125 mm, 900W, 12000rpm, tip BDOG900KA-DE + 3 discuri
Cod: BDOG900KA-DE
Stanley Black&Decker, New Britain, SUA |
Specificatii
Diametru disc: 125 mm
Turatie: Reglabila
Turatie in gol: 12000 rot/min
Pornire progresiva: Nu
Maner antivibratii: Da
Diametru interior disc: 22.23 mm
Arbore fixare: M14
Lungime cablu de alimentare: 2 m
Greutate: 4.0 kg
Set livrare
Cod comanda: BDOG900KA-DE
Polizor unghiular Black&Decker, 125 mm, 900W, 12000rpm, tip BDOG900KA-DE + 3 discuri - scos din productie
Putere: 900 W
Diametru disc: 125 mm
Turatie: Reglabila
Turatie in gol: 12000 rot/min
Pornire progresiva: Nu
Maner antivibratii: Da
Arbore fixare: M14
Greutate: 4.0 kg
Cheie pentru splinturi, polizoare mici
Preț: 24,26 LEI
Pret fara TVA: 20,05 LEI
Cod: 1607950043
- In stoc
Disc taiere inox, drept, 125x22.2x2.0 mm
Preț: 4,61 LEI
Pret fara TVA: 3,81 LEI
Cod: 2608600094
- In stoc
Disc taiere metal, drept, 125x22.2x1.6 mm
Preț: 4,86 LEI
Pret fara TVA: 4,02 LEI
Disc taiere inox, drept, tip Expert for Inox, 125x22.2x1.6 mm
Preț: 4,86 LEI
Pret fara TVA: 4,02 LEI
Disc taiere inox BOSCH 125x1.0 mm
Disc diamantat FPE EcoLine, pentru ceramica/gresie, 125x22.2 mm
Preț: 62,25 LEI
Perie sarma 100 mm fir 0,5 mm ondulat
- Stoc limitat
Disc taiere inox Metabo Limited Edition - 125x1.0 mm
Preț: 2,84 LEI
Pret fara TVA: 2,35 LEI
Disc pentru slefuire / polizare metal, 125 x 22.2 x 6 mm
Disc lamelar (evantai) pentru slefuire PFC 125-22 A40
Disc diamantat oala (pentru slefuit), tip CCW PRO 125 mm