Suflanta cu aer cald, 2000W, tip KX2200-QS
Cod: KX2200K-QS
Stanley Black&Decker, New Britain, SUA |
Pret de lista: 258,29 LEI
Pret fara TVA: 213,46 LEI
Descriere
Cu pistol cu aer cald 2000 W , KX2200K , BLACK&DECKER puteti indeparta eficient si sigur vopseaua si lacul , sa lipiti conducte , sa deformati materiale plastice , sa dezghetati sau sa accelerati procesul de uscare.
Temperatura variabila in functie de tipul materialului prelucrat si in functie de aplicatie.
Racleta integrata permite utilizarea pistolului cu o singura mana.
Maner ergonomic din cauciuc pentru nivel redus de vibratii si prindere sigura.
Este prevazut cu o putere de 2000 W, 2 trepte de viteza care permit reglarea temperaturii.
Temperatura de lucru 65-645 grade C.
Specificatii
Lungime cablu de alimentare: 2 m
Temperatura de lucru: 65-645°C
Greutate: 0.9 kg
Cod comanda: KX2200K-QS
Preț: 258,29 LEI
Pret fara TVA: 213,46 LEI
- Stoc limitat
Putere: 2200 W
Temperatura de lucru: 65-645°C
Greutate: 0.9 kg
Duza reductie pentru pistoalele de aer cald, 14 mm
Preț: 72,54 LEI
Cod: 1609201647
- Stoc limitat
Duza reductie pentru pistoalele de aer cald, 20 mm
Cod: 1609201648
- Intreaba stoc
Duza lata de suprafete pentru pistoalele de aer cald, 50 mm
- Intreaba stoc
Duza reductie pentru pistoalele de aer cald, 9 mm
- In stoc
Duza papuc de sudura pentru pistoalele de aer cald, 10 mm
Duza de sudura pentru pistoalele de aer cald, 10 mm
Duza lata de suprafete pentru pistoalele de aer cald, 75 mm