Polizor unghiular 150mm, 1900W BOSCH GWS19-150CI
Cod: 060179R002
ROBERT BOSCH GmbH, Stuttgart, Germania |
Pret de lista: 1.285,67 LEI
Pret fara TVA: 1.062,54 LEI
Descriere
GWS 19-150 CI este un polizor unghiular profesional de o mana extrem de puternic.
Productivitate ridicată datorită motorului puternic de 1.900 W cu sistem Constant Electronic
Diametru maxim perie-oală: 75 mm
Lungime: 311 mm
Înălţimee: 103 mm
Specificatii
Diametru disc: 150 mm
Turatie: Fixa
Turatie in gol: 9700 rot/min
Pornire progresiva: Nu
Maner antivibratii: Da
Diametru interior disc: 22.23 mm
Arbore fixare: M14
Greutate: 2.4 kg
Set livrare
Apărătoare de protecţie
Cheie pentru şplinturi
Flanşă de prindere
Mâner suplimentar cu amortizor de vibraţii Vibration Control
Piuliţă de strângere
Cod comanda: 060179R002
Polizor unghiular 150mm, 1900W BOSCH GWS19-150CI - scos din productie
Lungime: 311 mm
Înălţimee: 103 mm
Putere: 1900 W
Diametru disc: 150 mm
Turatie: Fixa
Turatie in gol: 9700 rot/min
Pornire progresiva: Nu
Maner antivibratii: Da
Arbore fixare: M14
Greutate: 2.4 kg
Apărătoare de protecţie
Cheie pentru şplinturi
Flanşă de prindere
Piuliţă de strângere
Cheie pentru splinturi, polizoare mici
Preț: 24,26 LEI
Pret fara TVA: 20,05 LEI
Cod: 1607950043
- In stoc
Perie sarma 100 mm fir 0,5 mm ondulat
Preț: 58,44 LEI
Cod: 613164-0008
- Stoc limitat
Disc diamantat Diatech LE150 - 150x22.2x10 mm, segmentat, pentru materiale de constructie si beton
Cod: LE150
- Intreaba stoc
Disc diamantat MAXON segmentat pentru beton, caramida, 150x22.2 mm