Polizor unghiular 125mm, 800W tip AG800-125E
Cod: 4933451211
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 562,64 LEI
Pret fara TVA: 464,99 LEI
Descriere
Design foarte compact si subtire al corpului, cu o lungime de numai 194 mm, pentru o manevrare confortabila
Functie Line Lock Out ce previne pornirea automata dupa o cadere de tensiune
Functie Soft start pentru o pornire lenta
Angrenaje rezistente din otel pentru o durata de exploatare îndelungata
Fante de admisie aer protejate pentru o racire îmbunatatita
Specificatii
Diametru disc: 125 mm
Turatie: Fixa
Turatie in gol: 11500 rot/min
Pornire progresiva: Da
Maner antivibratii: Nu
Diametru interior disc: 22.23 mm
Arbore fixare: M14
Greutate: 2 kg
Set livrare
Aparatoare de protectie
Maner lateral
Flansa
Piulita cu flansa
Cheie
Cod comanda: 4933451211
Preț: 562,64 LEI
Pret fara TVA: 464,99 LEI
- In stoc
Putere: 800 W
Diametru disc: 125 mm
Turatie: Fixa
Turatie in gol: 11500 rot/min
Pornire progresiva: Da
Maner antivibratii: Nu
Arbore fixare: M14
Greutate: 2 kg
Aparatoare de protectie
Maner lateral
Flansa
Piulita cu flansa
Cheie
Cheie pentru splinturi, polizoare mici
Preț: 24,26 LEI
Cod: 1607950043
- In stoc
Disc taiere inox, drept, 125x22.2x2.0 mm
Preț: 4,61 LEI
Pret fara TVA: 3,81 LEI
Disc taiere metal, drept, 125x22.2x1.6 mm
Preț: 4,86 LEI
Pret fara TVA: 4,02 LEI
Disc taiere inox, drept, tip Expert for Inox, 125x22.2x1.6 mm
Preț: 4,86 LEI
Pret fara TVA: 4,02 LEI
Disc taiere inox BOSCH 125x1.0 mm
Taler-supert de slefuit cu arici, 125mm, filet M14, BOSCH
- Stoc limitat
Dispozitiv de taiat sanfrenat/polizat SIGMA SIMPLE-BEVEL, tip 36A5D
Cod: 36A5D
- Intreaba stoc
Dispozitiv de taiat la unghi si sanfrenat/polizat muchii SIGMA JOLLY EDGE, tip 37A3D
Cod: 37A3D
- Stoc limitat
Dispozitiv de taiat la unghi SIGMA J-PRO, tip 37B2D
Cod: 37B2D
Sistem vibrant pentru polizoare pentru placi ceramice SIGMA, tip 42F
Cod: 42F
- Intreaba stoc
Piulita pentru fixare disc polizoare unghiulare, Milwaukee FIXTEC M14
Piulita pentru fixare disc polizoare unghiulare, Milwaukee FIXTEC M14 GEN 2
Perie sarma 100 mm fir 0,5 mm ondulat
Disc taiere inox Metabo Limited Edition - 125x1.0 mm
Preț: 2,84 LEI
Pret fara TVA: 2,35 LEI
Disc abraziv pentru debitat/taiat otel, 125x22.2x2.4 PH EHT
Pret fara TVA: 8,46 LEI
Disc taiere inox PFERD 125x22.2x1.0 mm PH EHT
Preț: 8,59 LEI
Pret fara TVA: 7,10 LEI
Disc diamantat oala (pentru slefuit), tip CCW PRO 125 mm
Cod: CCW125PRO
Dispozitiv de evacuare praf pentru polizoare unghiulare
Cod: DEP125
Disc diamantat GEKKO pentru gresie, fainta, granit, 125x22.2 mm
Cod: GK125
Disc diamantat segmentat LE-PLUS pentru beton, 125x22.2 mm
Cod: LE-PLUS125
Disc diamantat Diatech LE125 - 125x22.2x10 mm, segmentat, pentru materiale de constructie si beton
Cod: LE125
Disc diamantat continuu Maxon pentru faianta, 125x22.2 mm
Cod: MCS125C
Disc diamantat continuu pentru gresie, gresogranit, faianta, ceramice, MONGUZ, 125x22.2 mm
Cod: MG125
Disc diamantat MAXON segmentat pentru beton, caramida, 125x22.2 mm
Cod: MSZ125C
Disc diamantat continuu Maxon Turbo pentru beton, caramida, 125x22.2 mm
Cod: MT125C
Disc diamantat segmentat 125x22.2x10 MAXON SPEED, pentru materiale de constructie si beton
Cod: MT125SP
Disc diamantat pentru gresie si faianta, PYTHON, 125x22.2 mm