Masina de gaurit fara percutie 1300 W VTC, METABO tip BEV1300-2
Cod: 600574000
Masina de gaurit fara percutie 1300 W VTC, METABO tip BEV1300-2 METABO
Metabowerke GmbH, Nürtingen, Germania
Pret de lista: 1.048,11 LEI
Pret fara TVA: 866,21 LEI
Descriere
Masina de gaurit fara percutie 1300 W, de la METABO, tip BEV1300-2, este proiectata si executata cu Bloc electronic VTC
Dispune de o carcasa robusta din aluminiu turnat pentru disiparea optima a caldurii.
Este destinata operatiunilor de gaurire cu diametru mare.
Buton pentru preselectie viteza.
Maner auxiliar cauciucat, pentru mai mult confort in timpul lucrului.
Ambreiaj de siguranta S-automatic pentru protectia masinii si a operatorului.
Ax cu gaura hexagonala pentru capete de surubelnita.
Putere nominala: 1300 W
Moment de torsiune maxim: 44/16 Nm,
Turatie la mers in gol: 0-1.100/0-3.100 rot/min
2 trepte viteza
Deschiderea mandrinei: 13 mm
Diam. maxim de gaurire in metal: 16/10 mm
Diam. maxim de gaurire in lemn: 40/25 mm
Greutate: 2.7 kg
Lungime cablu: 4 m
Alimentare: 220 V / 50-60 Hz
Vibratii in metal: 4.2 m/s²
Specificatii
Putere motor (W): 1300 W
Tip mandrina: Cu cheie
Diam. max. gaurire otel : 16 mm
Diam. max. gaurire lemn: 40 mm
Turatie mers in gol: 3100 rot/min
Greutate: 2.7 kg
Cod comanda: 600574000
METABO
Pret fara TVA: 866,21 LEI
  • Intreaba stoc
Adauga in cos
Putere nominala: 1300 W
2 trepte viteza
Deschiderea mandrinei: 13 mm
Lungime cablu: 4 m
Alimentare: 220 V / 50-60 Hz
Vibratii in metal: 4.2 m/s²
Putere motor (W): 1300 W
Tip mandrina: Cu cheie
Diam. max. gaurire lemn: 40 mm