Masina de gaurit cu carota diamantata, tip RODIACUT 250/EDM30
Cod: 6RODRSET12
Masina de gaurit cu carota diamantata, tip RODIACUT 250/EDM30 ROTHENBERGER
ROTHENBERGER Werkzeuge GmbH, Kelkheim, Germania
Pret de lista: 18.724,21 LEI
Pret fara TVA: 15.474,55 LEI
Descriere
Masina de carotat montata pe stativ cu cremaliera, pentru gaurirea cui carote diamantate.
Motorul: EDM30
Gama recomandata:
- stationar umed in beton (armat) ø 32 – 250 mm
- stationar uscat in caramida ø 32 – 250 mm
Trei viteze:
1 – 230 rpm / Ø 350 mm
2 – 500 rpm / Ø 150 mm
3 – 1.030 rpm / Ø 60 mm
Specificatii
Putere: 3000 W
Diam. max. gaurire umeda: 250 mm
Sistem de prindere: 1.1/4"
Set livrare
Stativul Rodiacut 250
Tija filetata pentru fixarea stativului, piulita de fixare rapida, 5 x diblu M12
Dorn de fixare M12, burghiu SDS plus Ø16x160mm
Cheie combinata cu capatul deschis SW32 și SW41
PRCD integrat în cablu
Manual de folosire
Cod comanda: 6RODRSET12
ROTHENBERGER
Review-uri
Nota: 0.0 / 0
Scos din productie
Masina de gaurit cu carota diamantata, tip RODIACUT 250/EDM30 - scos din productie
Motorul: EDM30
Gama recomandata:
Trei viteze:
1 – 230 rpm / Ø 350 mm
2 – 500 rpm / Ø 150 mm
3 – 1.030 rpm / Ø 60 mm
Putere: 3000 W
Sistem de prindere: 1.1/4"
Stativul Rodiacut 250