Masina de gaurit cu carota diamantata BOSCH GDB 180 WE
Cod: 0601189800
Masina de gaurit cu carota diamantata BOSCH GDB 180 WE BOSCH
ROBERT BOSCH GmbH, Stuttgart, Germania
Pret de lista: 6.943,40 LEI
Pret fara TVA: 5.738,35 LEI
Descriere
Masina de carotat GDB180WE este echipata cu motor puternic de 2000 W pentru strapungeri cu carota diamantata cu diametru de pana la 180 mm în beton armat.
Durata lunga de viata prin constructia robusta si angrenajul cu ungere în baie de ulei.
Gaurire umeda si uscata in zidarie, beton  si beton cu armatura.; atat utilizare manuala (la diametre de pana la 55mm) cat si pe suport de gaurit.
Adaptor instalaţie de aspirare a prafului.
Pentru toate carotele diamantate cu prindere de 1.1/4"
Specificatii
Putere: 2000 W
Turatie mers in gol: 2800 rot/min
Diam. max. gaurire umeda: 180 mm
Sistem de prindere: 1.1/4"
Dimensiuni (L x l x H): 11 x 48 x 29,4 cm
Set livrare
Adaptor de aspirare
Robinet cu bila
Valiza profesionala
Cod comanda: 0601189800
BOSCH
Pret fara TVA: 5.738,35 LEI
  • Intreaba stoc
Adauga in cos
Putere: 2000 W