Suport pentru masina de gaurit cu carota diamantata DCM2-250C
Cod: 4933400590
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 6.726,39 LEI
Pret fara TVA: 5.559,00 LEI
Descriere
Stand pentru masina de gaurit din aluminiu, cu o greutate redusa
Unghi de înclinare (0 - 45°)
Afisare a unghiului si adancimii de gaurire
Dispozitiv de montare rapida pe stativ
Placa vacuum integrata (posibilitate de utilizare cu sau fara vacuum)
Reglaj fin al vitezei de avans
Nivela pentru reglaj orizontal si vertical
Dispozitiv de centrare a gauririi
suruburi de reglare a nivelului
Maner pentru avans atasabil pe ambele parti ale instalatiei
Se livreaza cu chei hexagonale de ³⁄₁₆″, respectiv 6 mm, cheie fixa de 17 x 19, dispozitiv de montare rapida, 4 suruburi M8 x 25 mm, dispozitiv de centrare, cauciuc de etansare
Date tehnice
Pentru unitatea de antrenare DCM 2-250C
Inaltime: 834 mm
Diametru: 250 mm
Lungime utila: 520 mm
Dimensiuni placa: 276x467 mm
Trepte de inclinatie: 45 °
Greutate: 10 kg
Cod comanda: 4933400590
Unghi de înclinare (0 - 45°)
Reglaj fin al vitezei de avans
Inaltime: 834 mm
Diametru: 250 mm
Lungime utila: 520 mm
Dimensiuni placa: 276x467 mm