Capsator electric 220 V Bosch PTK14EDT
Cod: 0603265520
ROBERT BOSCH GmbH, Stuttgart, Germania |
Pret de lista: 532,36 LEI
Pret fara TVA: 439,97 LEI
Descriere
Preselecţia electronică a forţei de impact asigură puterea potrivită în funcţie de material.
Sistemul Push + Release măreşte gradul de siguranţă şi control eliminând autodeclanşarea.
PTK 14 EDT este ideal pentru fixarea pe lemn a materialelor moi, subţiri.
Capse de 11,4mm (tip A): 6-14 mmCuie: 14 mm
Dimensiuni:243 x 62 x 179 mm
Greutate: 1.1 kg
Cod comanda: 0603265520
Dimensiuni:243 x 62 x 179 mm
Greutate: 1.1 kg
Pachet 1000 capse tapiterie Tip A, 11,3 x 4 mm