Cutit tocator, BRUSHCUT 320-2F
Cutit tocator, BRUSHCUT 320-2F
Cod: 40007133902
ANDREAS STIHL AG & Co. KG, Waiblingen, Germany |
Pret de lista: 220,99 LEI
Pret fara TVA: 182,64 LEI
Descriere
Cutit tocator pentru motocoase Stihl, BRUSHCUT320-2F.
Cutitul are doua lame.
Se poate utiliza numai cu aparatoare.
Confectionat din otel.
Recomandat pentru rarirea si maruntirea tufisurilor aspre si a tufelor de spini.
Fabricat in SUA
Compatibil: FS511 C-EM, FS561 C-EM
Date tehnice
Diametru: 320 mm
2 capete
Diametru orificiu fixare: 20.0 mm
Cod comanda: 40007133902
Cutitul are doua lame.
Confectionat din otel.
Fabricat in SUA
Diametru: 320 mm
2 capete
Cu o istorie de aproape 100 de ani firma STIHL, fondata in anul 1926 in Germania si avand fabrici in Europa (Germania, Elvetia si Austria), SUA, Brazilia si Filipine, numarand peste 10.000 de angajati, a devenit alegerea preferata a profesioniştilor şi a pasionaţilor de gradinarit din toata lumea.