Pistol pentru nituit 12, 12V 2.0Ah, tip M12BPRT-201X
Cod: 4933464405
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 2.963,29 LEI
Pret fara TVA: 2.449,00 LEI
Descriere
Pana la 325 x 4,8 mm nituri din otel inoxidabil cu o singura încarcare a unui acumulator de 2,0 Ah
Adecvat pentru toate pop- niturile din aluminiu, otel, otel inoxidabil si cupru de pana la 4,8 mm
Nituieste dintr-o singura lovitura, cu o lungime a cursei de 20,32 mm
Elementele de prindere fixeaza pop-niturile în orice directie
Design ergonomic cu 273 mm Î x 66,8 mm l - 165 mm lungime, fara dorn colector
Carlig pentru curea integrat si punct de strangere a snurului
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M12™
Se livreaza cu 4 varfuri de fixare
Specificatii
Tensiune acumulator: 12.0 V
Capacitate acumulator: 2.0 Ah
Tip acumulator: Li - Ion
Greutate: 2.1 kg
Dimensiune nituri: 2.4 - 4.8 mm
Lungimea de tragere/strangere: 20.32 mm
Forta de tragere: 9 kN
Set livrare
1 x M12 B2 Acumulator
C12 C Încarcator
Cutie HD
Cod comanda: 4933464405
Preț: 2.963,29 LEI
Pret fara TVA: 2.449,00 LEI
- Intreaba stoc
Numar acumulatori: 1
Tensiune acumulator: 12.0 V
Capacitate acumulator: 2.0 Ah
Tip acumulator: Li - Ion
Greutate: 2.1 kg
Forta de tragere: 9 kN
1 x M12 B2 Acumulator
C12 C Încarcator
Cutie HD
- In stoc
Acumulator Milwaukee 12V 2Ah, M12B2
- In stoc
Acumulator Milwaukee 12V 4Ah, M12B4
- Intreaba stoc
Incarcator secvential cu 6 porturi Milwaukee M14™ - M18™, tip M1418C6
Incarcator Milwaukee M12™ - M18™, tip M12-18FC
- Stoc limitat
Acumulator Milwaukee 12V 3Ah, M12B3
Acumulator Milwaukee 12V 6Ah, M12B6
- Stoc limitat
Acumulator Milwaukee High Output 12V 2Ah, M12HB2.5
Acumulator Milwaukee High Output 12V 5Ah, M12HB5