Masina de gaurit/insurubat subcompacta cu percutie 12V, Li-Ion, 45 Nm, SOLO, tip M12FPD2-0
Cod: 4933479867
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 1.160,39 LEI
Pret fara TVA: 959,00 LEI
Descriere
Masina de gaurit cu percutie subcompacta M12FPD2-0 GEN 3 XXX dispune de un design extrem de compact, avand o lungime de 152 mm pentru acces in spatii inguste
45 Nm de cuplu - raport superior putere/dimensiune
Mandrina metalica de 13 mm pentru schimbarea rapida si fixarea superioara a burghielor
Indicator de energie, clema metalica pentru curea si lumina LED
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M12™
Specificatii
Capacitate acumulator: Se livreaza fara acumulatori
Tip acumulator: Li - Ion
Turatie: Reglabila
Trepte de viteza: 2
Turatie: Treapta I: 0 - 450 / Treapta II: 0 - 1550 rpm
Moment max. strangere: 45 Nm
Numar maxim de percutii: 0 - 22500 bpm
Diametru maxim suruburi: 8 mm
Diametru max. gaurire otel: 13 mm
Diametru max. gaurire lemn: 35 mm
Diametru max. gaurire zidarie: 13 mm
Mandrina: 1-13 mm
Greutate: 1.40 kg
Observatii
Se livreaza fara cutie
Cod comanda: 4933479867
Set 2 scule 12V: M12FPD2-0, M12 FCOT-0, 2 x M12B4 4.0 Ah, incarcator C12C, cutie HD
Cod: 4933480592
Set 2 scule 12V M12FPP2A2-5253X: M12FID2-0, M12FPD2-0, 2 x M12 HB5 5Ah, 1 x M12 HB2.5 2.5Ah, incarcator C12 C, cutie HD
Tensiune acumulator: 12.0 V
Tip acumulator: Li - Ion
Turatie: Reglabila
Trepte de viteza: 2
Moment max. strangere: 45 Nm
Diametru maxim suruburi: 8 mm
Mandrina: 1-13 mm
Greutate: 1.40 kg
Se livreaza fara cutie
Incarcator Milwaukee M12™, tip C12 C
Preț: 502,14 LEI
Pret fara TVA: 414,99 LEI
- In stoc
Acumulator Milwaukee 12V 2Ah, M12B2
Preț: 362,99 LEI
- In stoc
Acumulator Milwaukee 12V 4Ah, M12B4
- Intreaba stoc
Incarcator secvential cu 6 porturi Milwaukee M14™ - M18™, tip M1418C6
- Intreaba stoc
Incarcator Milwaukee M12™ - M18™, tip M12-18FC
- Stoc limitat
Acumulator Milwaukee 12V 3Ah, M12B3
Acumulator Milwaukee 12V 6Ah, M12B6
- Stoc limitat
Acumulator Milwaukee High Output 12V 2Ah, M12HB2.5
Acumulator Milwaukee High Output 12V 5Ah, M12HB5