Fierastrau cu acumulatori MILWAUKEE M18 FCHS35-122, 18V, 35cm, 2 acumulatori 12Ah FORGE™ inclusi
Cod: 4933499223
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 6.432,60 LEI
Pret fara TVA: 5.316,20 LEI
Descriere
Mentine viteza în aplicatii dure, fara a se împotmoli
Poate face pana la 150 taieturi în lemn de pin de 100 x 100 mm, cu o singura încarcare a acumulatorului M18™ HIGH OUTPUT™ 12.0 Ah
Angrenajul metalic extrem de robust
Ghearele opritoare integral din metal îi ofera utilizatorului forta mai mare în timpul taierii
Rezervor de ulei fara scurgere cu acces usor si vizor transparent
Se livreaza cu 80 cc ulei, lant si aparatoare lant
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Specificatii
Capacitate acumulator: 12.0 Ah
Tip acumulator: Li - Ion
Numar acumulatori: 2
Timp de incarcare: 130 min
Lungime sina: 35 cm
Grosime lant: 1.1 mm
Pas lant: 3/8"
Viteza lant: 12.4 m/s
Volum rezervor ulei: 76 ml
Valoarea vibratiilor, stanga (Factor K conform DIR 2006/42/EC = 2 m/s ²): 4.96 m/s²
Valoarea vibratiilor, dreapta (Factor K conform DIR 2006/42/EC = 2 m/s ²): 4.96 m/s ²
Nivel presiune acustica (Factor K conform DIR 2006/42/EC = 2.5 dB (A)): 77 dB(A)
Nivel putere acustica (Factor K conform DIR 2006/42/EC = 2.5 dB (A)): 97.69 dB(A)
Greutate: 7.1 kg
Set livrare
2 acumulatori M18 FB12 (12Ah)
incarcator M18-12FC
Lama 35vm
Lanț,
Aparatoare lant
76 ml ulei de lant
Cod comanda: 4933499223