Fierastrau cu acumulatori MILWAUKEE M18 F2CHS50-802, 18V, 50cm, 2 acumulatori 8Ah FORGE™ inclusi
Cod: 4933480121
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 7.975,47 LEI
Pret fara TVA: 6.591,30 LEI
Descriere
Cuplul de varf de 9,5 Nm mentine turatia lantului prin aplicatii dificile si previne blocajele
Vizibilitate ridicata pentru a asigura precizie si acuratete
Ghearele opritoare integral din metal ii ofera utilizatorului forta mai mare in timpul debitarii
Tehnologia FUEL™ pentru a ajunge la acceleratia maxima in mai putin de 1 secunda
Rezervor de ulei fara scurgere cu acces usor si vizor transparent
Se livreaza cu 76cc de ulei, unealta pentru lant si capac pentru bara
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Specificatii
Capacitate acumulator: 8.0 Ah
Tip acumulator: Li-Ion REDLINK™ Intelligence
Numar acumulatori: 2
Timp de incarcare: 87 min
Lungime sina: 50 cm
Grosime lant: 1.3 mm
Pas lant: 0.325"
Viteza lant: 14.3 m/s
Volum rezervor ulei: 169 ml
Greutate: 9,0 kg
Set livrare
• Fierastrau M18F2CHS50-802
• 2 acumulatori M18 FB8 (8Ah Forge)
• Incarcator M18 DFC
• 76 ml de ulei
• Cheie pentru lanț
• Lant
• Aparatoare lant
Cod comanda: 4933480121
Incarcator dublu Milwaukee M18™, tip M18DFC x 1 buc
Cod: 4932472073
Acumulator Milwaukee FORGE™ 18V 8Ah, M18FB8 x 2 buc
Electrofierastrau cu lant si acumulatori 18V Li-Ion High Output™, 50 cm, 1.3mm, 0.325", SOLO, Milwaukee tip M18 F2CHS50-0 x 1 buc
Tensiune acumulator: 18.0 V
Capacitate acumulator: 8.0 Ah
Numar acumulatori: 2
Timp de incarcare: 87 min
Lungime sina: 50 cm
Grosime lant: 1.3 mm
Pas lant: 0.325"