Masina de insurubat cu impact 1/2", 18V, SOLO, tip M18FIW2F12-0X FUEL™
Cod: 4933478443
Masina de insurubat cu impact 1/2 MILWAUKEE
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA
Pret de lista: 2.116,29 LEI
Pret fara TVA: 1.749,00 LEI
Descriere
Eficienta sub sarcina - cuplu remarcabil de 339 Nm.
Design extrem de compact - lungime totala de doar 124 mm pentru accesul în spatii înguste.
Modul de oprire automata aplica un cuplu maxim de 34 Nm pentru aplicatiile delicate pentru a preveni supra strangerea.
Tri-LED-ul ofera iluminare de înalta definitie pentru a creste vizibilitatea spatiului de lucru.
Sistem de prindere cu patrat ½″ cu inel de fixare.
Carlig reversibil pentru curea.
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M18™.
Specificatii
Tensiune acumulator: 18.0 V
Capacitate acumulator: Se livreaza fara acumulatori
Cap antrenare: 1/2"
Moment max. strangere: 339 Nm
Tip acumulator: Li - Ion
Turatie: Treapta I: 0 - 900 rpm / Treapta II: 0 - 1650 rpm / Treapta III: 0 - 2400 rpm
Frecventa percutie: Treapta I: 0 - 1.000 / Treapta II: 0 - 2.400 / Treapta III: 0 - 3.500 bpm
Trepte de viteza: 3
Greutate: 1.8 kg
Set livrare
Agatatoare de curea
Se livreaza fara acumulatori
Cod comanda: 4933478443
MILWAUKEE
Pret fara TVA: 1.749,00 LEI
  • Stoc limitat
Adauga in cos
Tensiune acumulator: 18.0 V
Cap antrenare: 1/2"
Moment max. strangere: 339 Nm