Set 2 scule 12V: M12FPD2-0, M12 FCOT-0, 2 x M12B4 4.0 Ah, incarcator C12C, cutie HD
Cod: 4933480592
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 3.217,39 LEI
Pret fara TVA: 2.659,00 LEI
Descriere
Masina de gaurit cu percutie subcompacta M12FPD2-0 GEN 3 XXX dispune de un design extrem de compact, avand o lungime de 152 mm pentru acces in spatii inguste
45 Nm de cuplu - raport superior putere/dimensiune
Mandrina metalica de 13 mm pentru schimbarea rapida si fixarea superioara a burghielor
Indicator de energie, clema metalica pentru curea si lumina LED
Debitare rapida si precisa cu pana la 20.000 RPM
Design ergonomic optimizat pentru un control usor si utilizare cu o singura mana. Cantareste doar 1,1 kg si are o lungime de 226 mm
Talpa cu ajustare a adancimii si cu adaptor pentru aspirarea prafului
Indicator nivel incarcare acumulator si lumina LED incorporate
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M12™
Panza de 76 mm ofera o adancime a taierii de pana la 16,3 mm
Protectia la descarcare previne deteriorarea celulelor acumulatorului cauzata de supra-descarcare
Cadru de sudura integrat
Separator de celule
Protectie cauciucata impotriva vibratiilor
Sistem electronic încapsulat pentru protectie împotriva prafului, umiditatii si impactului
Acumulatorii REDLITHIUM™ 3,0 Ah / 4,0 Ah se reîncarca în 60 min / 80 min sau mai putin
Acumulatorii REDLITHIUM™ 1,5 Ah / 2,0 Ah se reîncarca în 30 min / 40 min sau mai putin
Set livrare
M12FPD2-0,
M12 FCOT-0,
2 x M12B4 4.0 Ah,
Incarcator C12C,
Cutie HD
Cod comanda: 4933480592
Cadru de sudura integrat
Separator de celule
Incarcator Milwaukee M12™, tip C12 C x 1 buc
Cod: 4932352000
Acumulator Milwaukee 12V 4Ah, M12B4 x 2 buc
Debitor de metale cu disc abraziv si acumulator, 76 mm, 12 V, SOLO, tip M12 FCOT-0 x 1 buc
Masina de gaurit/insurubat subcompacta cu percutie 12V, Li-Ion, 45 Nm, SOLO, tip M12FPD2-0 x 1 buc