Rezervor 15 l, pentru pulverizatorul (Atomizor) cu acumulatori 18 V, MILWAUKEE tip M18BPFP-CST
Cod: 4933464964
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 1.308,01 LEI
Pret fara TVA: 1.081,00 LEI
Descriere
Compatibil 100% cu SWITCH TANK™
Rezervor semitransparent cu scala de masurare pentru a sti permanent cat lichid este in rezervor
Locas de depozitare a tevii de pulverizare pentru a evita distrugerea in timpul transportului
Filtrul integrat previne resturile sa intre in rezervor
Buton de ajustare a presiunii in 5 moduri
Rezistent la UV si substante chimice
Specificatii
Debit de aer transportat, maxim: 2.0 l/min
Presiune de lucru: 8.27 bar
Tensiune acumulator: 18.0 V
Capacitate acumulator: Se livreaza fara acumulatori
Tip acumulator: Li-Ion REDLINK™ Intelligence
Greutate: 3.6 kg
Cod comanda: 4933464964
Volum rezervor: 15 l
Presiune de lucru: 8.27 bar
Tensiune acumulator: 18.0 V