Pompa tip rucsac cu acumulatori 18V 1x4.0 Ah Milwaukee tip M18BPFPH-401
Cod: 4933464962
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 2.150,73 LEI
Pret fara TVA: 1.777,46 LEI
Descriere
Presiunea pompei 120PSI (8.27 bari)
Pana la 2 ore timp de functionare (12 sau mai multe rezervoare) cu un acumulator de 4.0 Ah
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Specificatii
Debit de aer transportat, maxim: 2.0 l/min
Presiune de lucru: 8.27 bar
Tensiune acumulator: 18.0 V
Capacitate acumulator: 4.0 Ah
Tip acumulator: Li-Ion REDLINK™ Intelligence
Greutate: 5.0 kg
Set livrare
Cod comanda: 4933464962
Volum rezervor: 0 l
Presiune de lucru: 8.27 bar
Tensiune acumulator: 18.0 V
Capacitate acumulator: 4.0 Ah
Greutate: 5.0 kg
Acumulator Milwaukee 18V 4Ah, M18B4