Masina de gaurit/insurubat Milwaukee, cu percutie si acumulatori 18V Li-Ion 2x 5.0 Ah, 158 Nm, tip M18FPD3MC-502X
Cod: 4933499451
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 2.902,79 LEI
Pret fara TVA: 2.399,00 LEI
Descriere
Eficienta energetica mai mare sub sarcina, cuplu remarcabil de 158 Nm
Design extrem de compact de 175 mm lungime pentru acces in spatii inguste
Functie AUTOSTOP™ pentru a proteja de suprarotire intr-un blocaj pentru o siguranta sporita
Mandrina din metal de 13 mm cu dinti din carbura pentru durabilitate maxima, aderenta si retinere a bitului
Monitorizarea
individuala a celulelor acumulatorului optimizeaza autonomia sculelor
si asigura o durabilitate crescuta a acumulatorului
ADN-ul platformei
noastre FUEL™ redefineste echilibrul tehnologiilor fara cablu. Motorul
fara perii POWERSTATE™ MILWAUKEE®, acumulatorul REDLITHIUM™ si
inteligenta electronica REDLINK PLUS™ care ofera o putere remarcabila,
durata de functionare si durabilitate
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Specificatii
Capacitate acumulator: 5.0 Ah
Tip acumulator: Li-Ion RedLitium
Numar acumulatori: 2
Turatie: Reglabila
Trepte de viteza: 2
Turatie: Treapta I: 0 - 500 rpm / Treapta II: 0 - 2100 rpm
Moment max. strangere: 158 Nm
Numar maxim de percutii: 33000 bpm
Diametru max. gaurire otel: 16 mm
Diametru max. gaurire lemn: 89 mm
Diametru max. gaurire zidarie: 16 mm
Mandrina: 1 - 13 mm
Greutate: 2.2 kg
Set livrare
Cutie HD
Cod comanda: 4933499451
Scos din productie
Masina de gaurit/insurubat Milwaukee, cu percutie si acumulatori 18V Li-Ion 2x 5.0 Ah, 158 Nm, tip M18FPD3MC-502X - scos din productie
Monitorizarea
ADN-ul platformei
Tensiune acumulator: 18.0 V
Capacitate acumulator: 5.0 Ah
Numar acumulatori: 2
Turatie: Reglabila
Trepte de viteza: 2
Moment max. strangere: 158 Nm
Mandrina: 1 - 13 mm