Masina de gaurit/insurubat cu percutie 18V, Li-Ion, 82 Nm, SOLO, cutie plastic, tip M18BLPD2-0X
Cod: 4933464516
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 1.620,19 LEI
Pret fara TVA: 1.339,00 LEI
Descriere
Noul design de motor fara perii, ofera un cuplu cu 40% mai mare decât modelul anterior - pana la 82 Nm.
Designul compact cu o lungime de 180 mm confera echilibru si control excelent. Este ideala pentru aplicatii în zone înguste si deasupra capului.
Mandrina puternica Heavy Duty ofera o prindere mai buna si o schimbare mai rapida a burghielor.
Turatie optimizata pentru gaurire si fixari mai rapide (0 - 550 / 0 - 1800 rpm)
Indicator nivel încarcare acumulator si lumina LED încorporate.
Clema pentru curea reversibila, integral din metal, pentru agatarea rapida si usoara a sculei.
Tip acumulator: Li - Ion
Turatie: Reglabila
Trepte de viteza: 2
Turatie: Treapta I: 0 - 550 rpm / Treapta II: 0 - 1800 rpm
Moment max. strangere: 82 Nm
Numar maxim de percutii: 28800 bpm
Diametru max. gaurire otel: 13 mm
Diametru max. gaurire lemn: 76 mm
Diametru max. gaurire zidarie: 16 mm
Greutate: 2.1 kg
Set livrare
Cutie HD
Clemă pentru curea
Maner lateral
Cod comanda: 4933464516
Tensiune acumulator: 18.0 V
Tip acumulator: Li - Ion
Turatie: Reglabila
Trepte de viteza: 2
Moment max. strangere: 82 Nm
Greutate: 2.1 kg
Cutie HD
Clemă pentru curea
Maner lateral
Set burghie ptr. metal Milwaukee, 10 buc., 3 - 10 mm, carcasa plastic, prindere HEX
Preț: 193,12 LEI
Pret fara TVA: 159,60 LEI
Cod: 48894759
- Intreaba stoc
Acumulator Milwaukee 18V 2Ah, M18B2
Preț: 761,09 LEI
- In stoc
Acumulator Milwaukee 18V 4Ah, M18B4
- Stoc limitat
Incarcator secvential cu 6 porturi Milwaukee M14™ - M18™, tip M1418C6
- Intreaba stoc
Acumulator Milwaukee RedLithium 18V 5Ah, M18B5
- In stoc
Incarcator Milwaukee M12™ - M18™, tip M12-18FC
- Stoc limitat
Pachet 2 Acumulatori Milwaukee 18V 5Ah, M18B52
Cutie scule Milwaukee PACKOUT™ 2
Cutie scule Milwaukee PACKOUT™ 3
Set 3 cutii PACKOUT™ 123
Acumulator Milwaukee High Output 18V 5.5Ah, M18HB5.5
Acumulator Milwaukee High Output 18 3Ah, M18HB3
Cutie cu doua sertare Milwaukee PACKOUT™
Acumulator Milwaukee 18V 5Ah, M18™ B5-CR cu rezistenta la actiunea substantelor chimice