Masina de gaurit/insurubat cu percutie 18V, Li-Ion, 135 Nm, SOLO, tip M18ONEPD2-0X
Cod: 4933464526
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 2.092,09 LEI
Pret fara TVA: 1.729,00 LEI
Descriere
Eficienta energetica ridicata in sarcina - cuplu remarcabil de 135 Nm
Design extrem de compact cu o lungime de 175 mm pentru acces in spatii inguste
Mandrina puternica rapida care asigura o prindere imbunatatita a burghiului
Conectare prin Bluetooth® ONE-KEY™
Optimizarea controlului anti-recul prin intermediul aplicatiei ONE-KEY™
Salveaza pana la 4 setari personalizate in memoria sculei, pentru o selectie rapida pe santier
Control al turatiei, cuplului, vitezei de pornire si oprire, functiilor anti-recul si al LED-ului
Clema pentru curea reversibila, integral din metal, pentru agatarea rapida si usoara a sculei
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Specificatii
Capacitate acumulator: Se livreaza fara acumulatori
Tip acumulator: Li - Ion
Turatie: Reglabila
Trepte de viteza: 2
Turatie: Treapta I: 0 - 550 rpm / Treapta II: 0 - 2000 rpm
Moment max. strangere: 135 Nm
Numar maxim de percutii: 32000 bpm
Diametru max. gaurire otel: 16 mm
Diametru max. gaurire lemn: 89 mm
Diametru max. gaurire zidarie: 16 mm
Mandrina: 1-13 mm
Greutate: 2.2 kg
Set livrare
Cod comanda: 4933464526
Preț: 2.092,09 LEI
Pret fara TVA: 1.729,00 LEI
- Intreaba stoc
Tensiune acumulator: 18.0 V
Tip acumulator: Li - Ion
Turatie: Reglabila
Trepte de viteza: 2
Moment max. strangere: 135 Nm