Masina de gaurit cu percutie cu acumulatori 18V Li-Ion 2x4.0 Ah Milwaukee tip M18BLPDRCMC-402C
Cod: 4933499458
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 1.886,39 LEI
Pret fara TVA: 1.559,00 LEI
Descriere
Masina de gaurit cu percutie compacta fara perii cu o lungime de numai 145 mm pentru accesul in spatii inguste
Mandrina de burghiu avansata de 13 mm pentru metale grele pentru schimbari rapide si o retentie superioara a burghielor
Cuplu de 60 Nm, cel mai bun raport de putere
Clips de curea complet metalic pentru agatarea rapida si usoara a uneltelor dvs
Indicator de combustibil incorporat si iluminare LED
Sistem flexibil de baterii: functioneaza cu toate bateriile MILWAUKEEM18
Specificatii
Capacitate acumulator: 4.0 Ah
Tip acumulator: Li-Ion RedLitium
Numar acumulatori: 2
Turatie: Reglabila
Trepte de viteza: 2
Turatie: Treapta I: 0 - 550 / Treapta II: 0 - 1700 rpm
Moment max. strangere: 60.5 Nm
Numar maxim de percutii: 25500 bpm
Diametru max. gaurire lemn: 52 mm
Diametru max. gaurire zidarie: 16 mm
Mandrina: 13 mm
Timp incarcare standard: 52 min
Greutate: 1.0 kg
Set livrare
2 acumulatori de 18 V / 4 Ah
Incarcator
Valiza de transport
Cod comanda: 4933499458
Tensiune acumulator: 18.0 V
Capacitate acumulator: 4.0 Ah
Numar acumulatori: 2
Turatie: Reglabila
Trepte de viteza: 2
Moment max. strangere: 60.5 Nm
Mandrina: 13 mm
Greutate: 1.0 kg
2 acumulatori de 18 V / 4 Ah