Masina de gaurit/insurubat cu percutie, 18V, 2 x 5.0Ah Li-Ion, 135 Nm, cutie plastic, tip M18FPD2-502X
Cod: 4933464264
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 3.507,79 LEI
Pret fara TVA: 2.899,00 LEI
Descriere
Eficienta energetica ridicata in sarcina - cuplu remarcabil de 135 Nm
Design extrem de compact cu o lungime de 175 mm pentru acces in spatii inguste
Mandrina puternica heavy duty asigura o prindere imbunatatita a burghiului.
Motor fara perii POWERSTATE™ pentru aplicatii solicitante
Mandrina metalica de 13 mm pentru schimbari rapide
Indicatorul afiseaza nivelul de energie ramas in acumulator
Iluminare cu LED-uri cu 40% mai stralucitoare a spatiului de lucru - fata de modelul anterior
Clema pentru curea reversibila, integral din metal, pentru agatarea rapida si usoara a sculei
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Specificatii
Capacitate acumulator: 5.0 Ah
Tip acumulator: Li - Ion
Numar acumulatori: 2
Turatie: Reglabila
Trepte de viteza: 2
Turatie: Treapta I: 0 - 500 rpm / Treapta II: 0 - 2000 rpm
Moment max. strangere: 135 Nm
Numar maxim de percutii: 32000 bpm
Diametru max. gaurire otel: 16 mm
Diametru max. gaurire lemn: 89 mm
Diametru max. gaurire zidarie: 16 mm
Mandrina: 1 - 13 mm
Greutate: 2.2 kg
Set livrare
Cutie HD
Clema pentru curea
Maner lateral
Incarcator
2 x Acumulator 5.0Ah, 18V, Li-Ion
Cod comanda: 4933464264
Preț: 3.507,79 LEI
Pret fara TVA: 2.899,00 LEI
- Intreaba stoc
Acumulator Milwaukee RedLithium 18V 5Ah, M18B5 x 2 buc
Cod: 4932430483
Incarcator Milwaukee M12™ - M18™, tip M12-18FC x 1 buc
Masina de gaurit/insurubat cu percutie, 18V, Li-Ion, 135 Nm, SOLO, cutie plastic, tip M18FPD2-0X FUEL™ x 1 buc
Tensiune acumulator: 18.0 V
Capacitate acumulator: 5.0 Ah
Tip acumulator: Li - Ion
Numar acumulatori: 2
Turatie: Reglabila
Trepte de viteza: 2
Moment max. strangere: 135 Nm
Mandrina: 1 - 13 mm
Greutate: 2.2 kg
Cutie HD
Clema pentru curea
Maner lateral
Incarcator
Set burghie ptr. metal Milwaukee, 10 buc., 3 - 10 mm, carcasa plastic, prindere HEX
Preț: 193,12 LEI
- Intreaba stoc
Acumulator Milwaukee 18V 4Ah, M18B4
- Stoc limitat
Incarcator secvential cu 6 porturi Milwaukee M14™ - M18™, tip M1418C6
Acumulator Milwaukee RedLithium 18V 5Ah, M18B5
- In stoc
Incarcator Milwaukee M12™ - M18™, tip M12-18FC
- Stoc limitat
Pachet 2 Acumulatori Milwaukee 18V 5Ah, M18B52
Cutie scule Milwaukee PACKOUT™ 2
Cutie scule Milwaukee PACKOUT™ 3
- In stoc
Set 3 cutii PACKOUT™ 123
Acumulator Milwaukee High Output 18V 5.5Ah, M18HB5.5
Acumulator Milwaukee High Output 18 3Ah, M18HB3
Cutie cu doua sertare Milwaukee PACKOUT™
Acumulator Milwaukee 18V 5Ah, M18™ B5-CR cu rezistenta la actiunea substantelor chimice