Masina de gaurit/insurubat cu percutie 18V, 2 x 5Ah, Li-Ion, 60 Nm, cutie plastic, tip M18CBLPD-502C
Cod: 4933464558
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 2.733,39 LEI
Pret fara TVA: 2.259,00 LEI
Descriere
Masina de gaurit cu percutie, compacta, cu motor fara perii, are o lungime de 165 mm, pentru acces in spatii inguste
Mandrina metalica puternica heavy duty de 13 mm pentru schimbarea rapida si o prindere mai buna a burghielor
Cuplu de 60 Nm, cel mai bun raport putere - dimensiune
Clema pentru curea reversibila, integral din metal, pentru agatarea rapida si usoara a sculei
Indicator nivel incarcare acumulator si lumina LED incorporate
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Se livreaza in cutie plastic HD.
Specificatii
Capacitate acumulator: 5.0 Ah
Tip acumulator: Li-Ion
Numar acumulatori: 2
Turatie: Reglabila
Trepte de viteza: 2
Turatie: Treapta I: 0 - 500 / Treapta II: 0 - 1800 rpm
Moment max. strangere: 60 Nm
Numar maxim de percutii: 27000 bpm
Diametru max. gaurire otel: 13 mm
Diametru max. gaurire lemn: 52 mm
Diametru max. gaurire zidarie: 16 mm
Mandrina: 1 - 13 mm
Greutate: 1.8 kg
Cod comanda: 4933464558
Tensiune acumulator: 18.0 V
Capacitate acumulator: 5.0 Ah
Tip acumulator: Li-Ion
Numar acumulatori: 2
Turatie: Reglabila
Trepte de viteza: 2
Moment max. strangere: 60 Nm
Mandrina: 1 - 13 mm