Fierastrau circular cu acumulatori 18V, disc 190mm, tip M18BLCS66-0X
Cod: 4933464589
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 2.297,79 LEI
Pret fara TVA: 1.899,00 LEI
Descriere
Fierastrau circular cu motor fara perii M18™ , cu o panza de 190 mm ce asigura o adancime de taiere de 66 mm si care ii permite fierastraului sa debiteze trei placi stivuite de OSB de 19 mm
Carlig de agatat rezistent, din metal, pentru gestionarea si siguranta locului de munca
Adaptorul pentru aspirator furnizat se potriveste cu toate aspiratoarele de praf MILWAUKEE®
Talpa din aluminiu presat pentru durabilitate maxima
LED incorporat pentru iluminarea spatiului de lucru
Capacitate de inclinare la 50° cu o adancime de taiere de 46 mm
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Specificatii
Adancime de taiere maxima (la 90°): 66 mm
Adancime de taiere la 45°: 48 mm
Turatie: 0 - 5000 rpm
Tensiune acumulator: 18.0 V
Capacitate acumulator: Se livreaza fara acumulatori
Tip acumulator: Li - Ion
Greutate: 4 kg
Set livrare
Se livreaza fara acumulatori
Cod comanda: 4933464589
Preț: 2.297,79 LEI
Pret fara TVA: 1.899,00 LEI
- In stoc
Diametru disc (panza): 190 mm
Turatie: 0 - 5000 rpm
Tensiune acumulator: 18.0 V
Tip acumulator: Li - Ion
Greutate: 4 kg
Se livreaza fara acumulatori
Incarcator Milwaukee M12™ - M18™, tip M12-18 C
Preț: 627,99 LEI
Cod: 4932352959
- Intreaba stoc
Acumulator Milwaukee 18V 4Ah, M18B4
- Stoc limitat
Incarcator secvential cu 6 porturi Milwaukee M14™ - M18™, tip M1418C6
- Intreaba stoc
Acumulator Milwaukee RedLithium 18V 5Ah, M18B5
- In stoc
Incarcator Milwaukee M12™ - M18™, tip M12-18FC
- Stoc limitat
Pachet 2 Acumulatori Milwaukee 18V 5Ah, M18B52
Cutie scule Milwaukee PACKOUT™ 2
Acumulator Milwaukee High Output 18V 5.5Ah, M18HB5.5
Acumulator Milwaukee High Output 18 3Ah, M18HB3
Cutie compacta Milwaukee PACKOUT™
Incarcator dublu Milwaukee M18™, tip M18DFC
Acumulator Milwaukee 18V 5Ah, M18™ B5-CR cu rezistenta la actiunea substantelor chimice
Acumulator Milwaukee FORGE™ 18V 8Ah, M18FB8