Fierastrau circular cu acumulatori 18V, 2 x 5Ah Li-Ion, FUEL™, 66mm, cutie HD tip M18BLCS66-502X
Cod: 4933464590
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 4.003,89 LEI
Pret fara TVA: 3.309,00 LEI
Descriere
Fierastrau circular cu motor fara perii M18™ , cu o panza de 190 mm ce asigura o adancime de taiere de 66 mm si care ii permite fierastraului sa debiteze trei placi stivuite de OSB de 19 mm
Carlig de agatat rezistent, din metal, pentru gestionarea si siguranta locului de munca
Adaptorul pentru aspirator furnizat se potriveste cu toate aspiratoarele de praf MILWAUKEE®
Talpa din aluminiu presat pentru durabilitate maxima
LED incorporat pentru iluminarea spatiului de lucru
Capacitate de inclinare la 50° cu o adancime de taiere de 46 mm
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Specificatii
Adancime de taiere maxima (la 90°): 66 mm
Adancime de taiere la 45°: 48 mm
Turatie: 0 - 5000 rpm
Tensiune acumulator: 18.0 V
Capacitate acumulator: 5.0 Ah
Tip acumulator: Li - Ion
Greutate: 4 kg
Set livrare
Cod comanda: 4933464590
Preț: 4.003,89 LEI
Pret fara TVA: 3.309,00 LEI
- In stoc
Acumulator Milwaukee RedLithium 18V 5Ah, M18B5 x 2 buc
Cod: 4932430483
Incarcator Milwaukee M12™ - M18™, tip M12-18FC x 1 buc
Fierastrau circular cu acumulatori 18V, disc 190mm, tip M18BLCS66-0X x 1 buc
Diametru disc (panza): 190 mm
Turatie: 0 - 5000 rpm
Tensiune acumulator: 18.0 V
Capacitate acumulator: 5.0 Ah
Tip acumulator: Li - Ion
Greutate: 4 kg
Acumulator Milwaukee RedLithium 18V 5Ah, M18B5