Fierastrau alternativ (sabie) 18V, SAWZALL™, M18 FUEL™, SOLO, tip M18FSZ-0X
Cod: 4933478293
Fierastrau alternativ (sabie) 18V, SAWZALL™, M18 FUEL™, SOLO, tip M18FSZ-0X MILWAUKEE
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA
Pret de lista: 2.576,09 LEI
Pret fara TVA: 2.129,00 LEI
Descriere
Sistem de prindere a panzei FIXTEC™ pentru schimbarea rapida si usoara a panzelor
Lumina LED incorporata lumineaza suprafata de lucru in timpul taierii
Talpa ajustabila pentru o utilizare optimizata a panzelor fierastraului
Indicator nivel incarcare acumulator integrat
Carlig de agatat rezistent, din metal, pentru gestionarea si siguranta locului de munca
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Specificatii
Lungime cursa: 32 mm
Frecventa curse: 0 - 3000 curse/min
Turatie: Reglabila
Turatie: 0 - 3000 rpm
Adancime de taiere in otel: 20 mm
Adancime de taiere in aluminiu: 25 mm
Numar min. curse: 0 curse/min
Adancime de taiere in lemn: 300 mm
Adancime de taiere in PVC: 300 mm
Tip acumulator: Li-Ion
Tensiune acumulator: 18.0 V
Capacitate acumulator: Se livreaza fara acumulatori
Greutate: 3.8 kg
Set livrare
In cutie HD
Cod comanda: 4933478293
MILWAUKEE
Pret fara TVA: 2.129,00 LEI
  • Intreaba stoc
Adauga in cos
Lungime cursa: 32 mm
Turatie: Reglabila
Turatie: 0 - 3000 rpm
Numar min. curse: 0 curse/min
Tip acumulator: Li-Ion
Tensiune acumulator: 18.0 V