Ciocan rotopercutor SDS-Plus 2.3 J, 18V Li-Ion REDLITHIUM™, 2x5.0 Ah, cu accesorii, MILWAUKEE tip M18BLHX100P-502P
Cod: 4933498243
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 5.782,59 LEI
Pret fara TVA: 4.779,00 LEI
Descriere
Mecanismul de impact puternic si designul motorului fara perii ofera 2,3 J de energie de impact
Design ergonomic in dimensiuni compacte pentru diverse aplicatii si confortul utilizatorului
Sistemul de schimbare a mandrinei FIXTEC™ fara scule permite o schimbare usoara intre SDS-Plus si mandrina metalica de 13 mm
4 moduri de lucru: gaurire cu percutie, daltuire, gaurire si variolock pentru versatilitate maxima
Maner lateral anti-vibratii pentru o expunere mai mica la vibratii
Platforma FUEL™ redefineste echilibrul tehnologiilor fara cablu.
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Compatibil cu sistemul aspirare al prafului MILWAUKEE®M18 CDE
Specificatii
Capacitate acumulator: 5.0 Ah
Tip acumulator: Li - Ion; Li-Ion RedLitium
Numar acumulatori: 2
Turatie: 0 - 1400 rpm
Numar percutii: 0 - 4900 percutii/min
Energie impact: 2.3 J
Sistem prindere burghiu: SDS-Plus
Diametru max. gaurire lemn: 26 mm
Diametru max. gaurire zidarie: 26 mm
Diametru max. gaurire otel: 13 mm
Greutate: 3.5 kg
Set livrare
2 x acumulatori M18 B5 (5 Ah)
1 x incarcator M12-18 FC
1 x valiza Packout box
MX4 6x165mm-10 buc - cod 4932352043
MX4 8x165mm-10 buc - cod 4932352046
MX4 10x215mm-10 buc - cod 4932352048
MX4 12x210mm-10 buc - cod 4932352050
MX4 12x260mm-10 buc - cod 4932471256
MX4 Set 5 buc - cod 4932352833
Cod comanda: 4933498243
Tensiune acumulator: 18.0 V
Capacitate acumulator: 5.0 Ah
Numar acumulatori: 2
Turatie: 0 - 1400 rpm
Energie impact: 2.3 J
Greutate: 3.5 kg
2 x acumulatori M18 B5 (5 Ah)
1 x incarcator M12-18 FC
1 x valiza Packout box
MX4 Set 5 buc - cod 4932352833
Set burghie aspiratie praf Milwaukee, 5 - 12 mm, prindere SDS Plus