Ciocan rotopercutor SDS-Plus 2.3J, 18V, Li-Ion, SOLO, cutie plastic, tip M18BLHX-0X
Cod: 4933478891
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 1.934,79 LEI
Pret fara TVA: 1.599,00 LEI
Descriere
Mecanismul puternic de percutie si designul motorului fara perii ofera o energie de impact de 2.3 J.
Design compact si ergonomic pentru mai mult confort în utilizare.
Sistem FIXTEC™ - schimbare rapida, fara cheie între burghiele SDS-Plus si mandrina metalica de 13 mm.
4 moduri de lucru: gaurire cu percutie, daltuire, gaurire si variolock pentru versatilitate maxima.
Mâner lateral anti-vibratii pentru o expunere mai mica la vibratii.
Compatibil cu extractorul de praf M18 CDEX.
Turatie: 0 - 1400 rpm
Numar percutii: 0 - 5100 percutii/min
Energie impact: 2.3 J
Sistem prindere burghiu: SDS-Plus; Cilindrica/Hexagonala
Diametru max. gaurire lemn: 30 mm
Diametru max. gaurire zidarie: 26 mm
Diametru max. gaurire otel: 13 mm
Greutate: 2.8 kg
Set livrare
Se livreaza fara acumulatori
Cod comanda: 4933478891
Preț: 1.934,79 LEI
Pret fara TVA: 1.599,00 LEI
- Stoc limitat