Masina de frezat, 1200W, 6.35 mm, tip KW1200E-QS
Cod: KW1200E-QS
Stanley Black&Decker, New Britain, SUA |
Pret de lista: 433,53 LEI
Pret fara TVA: 358,29 LEI
Descriere
Datorita vitezei variabile, este mai usor de controlat si de evitat arderea materialului
Motor de 1200 W pentru o viata mai lunga si performanta ridicata
Comutator de siguranta pentru siguranta sporita
Maner mare - prindere sigura - siguranta si control sporit
Cu 3 mandrine, astfel incat toate frezele sub 12 mm pot fi folosite cu dispozitivul
Viteza variabila
Maner cauciucat
Specificatii
Bucsa de prindere freza: 6 mm; 8 mm; 6.3 mm (1/4")
Cursa max. freza: 55 mm
Diametru maxim freza: 30 mm
Adancime de lucru: 55 mm
Turatie in gol: 28000 rot/min
Tip freza: Freza de suprafata (oberfreza)
Lungime cablu de alimentare: 3 m
Greutate: 6.5 kg
Cod comanda: KW1200E-QS
Preț: 433,53 LEI
Pret fara TVA: 358,29 LEI
- Stoc limitat
Viteza variabila
Maner cauciucat
Putere: 1200 W
Cursa max. freza: 55 mm
Diametru maxim freza: 30 mm
Adancime de lucru: 55 mm